Menu Zavrieť

Countryoheň

Countryoheň 2019

2. ročník hasičského juniálesu v Stupave.
Príďte v sobotu, 15.06.2019 od 12:00, do Malého parku v Stupave, kde si pre Vás pripravili stupavskí hasiči podujatie pre malých i veľkých. Milovníci country hudby či obdivovatelia hasičov si prídu na svoje! Pre deti budú pripravené rôzne atrakcie ako striekanie z hasičskej hadice či vozenie sa na koňoch. Do Stupavy taktiež so svojou technikou zavítajú aj hasiči z okolitých miest a deti aj dospelí si tak budú môcť vyskúšať, aké to je sedieť za volantom hasičského auta. Taktiež si budete môcť vyskúšať postupy prvej pomoci a dozvedieť sa viac o práci záchranárov. Špeciálnym programom bude možnosť jazdy na obrnenom vojenskom vozidle.
Pripravené budú stánky s občerstvením, v ktorých budú na výber rôzne jedlá. Chýbať nebudú ani nápoje na dodržanie pitného režimu.
Do tanca zahrajú country kapely OuKeY, COUNTRY TIP, Arion, Viera Šusteková a hostia či hviezda večera Bukasový masív.
Program kapiel svojím predstavením premostí Bratislavské združenie country a dobových tancov SALTARELLO.

Tešíme sa na Vás!

VSTUP VOĽNÝ!

Countryoheň 2018

1. ročník hasičského juniálesu v Stupave.
Príďte v sobotu, 16.06.2018 od 14:00, do Malého parku v Stupave, kde si pre Vás pripravili stupavskí hasiči podujatie pre malých i veľkých. Milovníci country hudby, či obdivovatelia hasičov si prídu na svoje! Pre deti budú pripravené rôzne atrakcie ako striekanie z hasičskej hadice, vozenie sa na koňoch a iné.
Do Stupavy taktiež so svojou technikou zavítajú aj profesionálni a dobrovoľní hasiči z okolitých miest a deti aj dospelí si tak budú môcť vyskúšať, aké to je sedieť za volantom hasičského auta.
Pripravené budú stánky s občerstvením, v ktorých budú na výber rôzne jedlá (cigánska pečienka, guláš…). Chýbať nebudú ani nápoje na dodržanie pitného režimu. 
Do tanca zahrajú country kapely JAKO KEDY, COUNTRYFIED, OuKeY.

Tešíme sa na Vás!

VSTUP VOĽNÝ!